Shiten orat me gisht apo Smartwatch-URGJENT.

Shitet nga: Fisnik 21 Mar 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Unisex
Shiten dy ora me gisht ne gjendje perfekte.Njera ore permban Phone,contacts,sleep quality vendin per SIM KART DHE SD KART deri ne 32GB.Orat jane ne gjendje shum te mir.Thirr ne numrin 045387834 ose mesazh ne viber po ashtu orat mund ti ndrroj edhe me iphone 5 pra shtoj edhe pare.Kjo shpallje osht urgjente qmimi osht 60E per te dyjat bashk.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim