Smartwatch

Shitet nga: Fisnik 19 Mar 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Unisex
Shiten 2 ora me gisht Smartwatch ne gjendje perfekte pa asnje defekt,orat mund edhe te ndrrohen me telefona celular.Orat posedojnë:Phone,Contacts,Camera (njera), 3G, Pedometer, Bluetooth, Njera posedon edhe vendin per SIM kart dhe Sd kart.Per me shum thirr ne 045387834 ose mesazh ne Viber.Qmimi I diskutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim