2 shishe jupi dhe 2shishe 1L cocacole

Shitet nga: Destan 10 Mar 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
35 vite te vjetra jan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim