Dj Muzik per dasmen tuaj

Shitet nga: amir 24 Krr 07:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Bejm muzik me dj ne dasma dhe per ahengje tjara familjare me teknik profsionale dhe me moderator profesional per urimet dhe pershendetjet tuja si dhe dizajnimin e ftesave dhe shtypjen e tyre me respekt dj-amiri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim