6 surlet dy nga dy kan qmimet jan te ndryshme

Shitet nga: Agim 27 Mar 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Instrumente : Instrumente frymore dhe shtesat e tyre
Shiten surlet surlet shiten dy nga dy per me shum mund ti shikosh ne foto andaj pres blers serioz per me shum infermata thirrni ne nr te telefonit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim