Punojm Kutia per Zerim

Shitet nga: Amiri 18 Dhj 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Instrumente : Instrumente frymore dhe shtesat e tyre
Punojm kutia te zerimit po ashtu edhe per kerre kutiat punohen duke filluar nga IVERICA PANELLI MEDIAPANI Dimizione dhe Modele Te Ndryshme Kontakt ne FB https://www.facebook.com/amiri.resaaberbatovci
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim