Surla

Shitet nga: Vllaznim 23 Mar 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Instrumente : Instrumente frymore dhe shtesat e tyre
Shes surlat, pak te perdorura,
qmimi sipas marrveshjes
Vllaznimi 044647880
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim