Shitet Çiftelia

Shitet nga: xxxx 04 Nën 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Lipjan
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Shitet ciftelia shum pak e perdorun
cmimi 70euro i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim