Violina yamaha ev204

Shitet nga: Violina 15 Shk 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Lipjan
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
shitet violina yamaha ne gjendje shum te mir,me tela orginal pirastro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim