Violina

Shitet nga: Vllaznim 23 Mar 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Shes dy violina, te ardhura nga Gjermania
njera ka koferin, pres bleres serioz
qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim