zushnik

Shitet nga: xxxxx 16 Shk 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR   50 EUR

Komuna: Lipjan
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Shes boksin shum i mir pak i perdorur 350w boj ndrrim me naj sen qe um konvenon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim