KORG PAX1

Shitet nga: KPRG PAX1 06 Dhj 18:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Lipjan
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes sintin korg pa x1 ne gjendje shume te mir asht shume i rujtun ka ritma te pax2 edhe pax3 edhe ngjyra ësht i gatshum per dasma sinti ka edhe qanten e vett
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim