KORG PAX1

Shitet nga: KORG PAX1 02 Jan 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Lipjan
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes sintin korg pa x1 ne gjendje shume te mir edhe shume i Rujtun sinti ka ritma ngjyra shume te mira ka libren edhe qanten e vet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim