KORG PAX1

Shitet nga: KORG 13 Jan 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Lipjan
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes sintin korg pa x1 ne gjendje shume te mir ka ritma ngjyra full sinti asht shume i rujtun ka libren edhe qanten
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim