Korg m3

Shitet nga: Korg 21 Dhj 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Lipjan
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
per ma shum na thirrni ne nr 045 433 763
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim