Korg pa 800

Shitet nga: asllan 08 Pri 08:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Lipjan
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
SHES SINTISAJZER KORG PA 800 KOMPLET ME SETA RITMAT SHUM TE MIRA ME SIMPLERA DHE NGJYRA SHUM TE MIRA QMIMI 900 EURO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim