Korg pa2x korg m3 stallak per sinta kuferat pe..

Shitet nga: avdyl 23 Shk 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Lipjan
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
korg pa2x korg m3 stallak per sinta kuferat per sinta si dhe ritma full per sint gjyra per sint em3 shum mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim