Korg pax1

Shitet nga: Korg 20 Dhj 23:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Lipjan
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes sintin korg pa x1 ne gjendje shume te mir ka ritma edhe ngjyra esht i gatshtum.per darsna apo ndonje ahengj familjar sinti ka edhe qanten e vet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim