Piano

Shitet nga: lavdim 16 Gsh 07:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR   1 500 EUR

Komuna: Lipjan
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
shes piano ne gjendje shum te mir e prodhuar ne vitin 1958
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim