Sint roland

Shitet nga: Sint 10 Pri 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Lipjan
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Prodhuesi: Roland
Modeli: 70
Shes sintin urxhent asht n xhendje t rregull
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim