Sint Korg pa2x

Shitet nga: Selim Kadeiu 23 Jan 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes sint korg pa2x ne gjendje shum tmir o shum i rujtun po thuj se i ri ka full ritma ii gatshum per dasma ose ahegje familjare pres blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim