YAMAHA sint

Shitet nga: Learti 09 Pri 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR   99 EUR

Komuna: Lipjan
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes sintin Yamaha ne gjendje te rregullt ky qe asht ne foto,ma hollsisht kontakto ne viper +37744947762.
Vërejtje;sinti posedon ni not te damtuar ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim