korg pax1

Shitet nga: korg 26 Dhj 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Lipjan
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
shes sintin korg pax1 ne gjendje shume te mir edhe shume i rujtun ka ritma ngjyra shume te mira asht i gatshume per dasma ahengje familjare sinti ka libren edhe qanten e vet shes urgjend
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim