korg pax1

Shitet nga: korg 15 Jan 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Lipjan
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shitet sinti korg pax1 ne gjendje shum te mir sinti asht shum i rujtun ka ritma ngjyra full i gatshum per gjdo ahengj sinti vjen me qant edhe liber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim