Blej a po shes nje boks 15 te firmes ZOMAX

Shitet nga: amir 20 Dhj 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
BLEJ apo shes nje boksa 15 te firmes ZOMAX mduhet vetum nje se nje ekam kontak edhe ne viber +37745646306
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim