Dj Controller Pioner

Shitet nga: Suad Rrustemi 16 Mar 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Lipjan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes Piooner per Dj, Osht shum pak e perdorur i ka te instaluar edhe Dritat te cilen e percjellin muzziken, Osht shum pak i perdorur vetem 1 Muj...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim