MUZIK

Shitet nga: muzik 17 Jan 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Bëjm Muzikë Nëpër Dasma dhe Ahengje Të Ndryshme Familjare
Na kontaktoni 044 792 533 044 956 716 044721466 mund te na kontaktoni dhe nviber rezervimi i obliguar ME MARRVESHJE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim