Mikset

Shitet nga: mikset 03 Dhj 23:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

105 EUR

Komuna: Lipjan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
mikset me fuqi 300W-at me 6 hyrje mikrofuna per ma shum na kontaktoni ne viber +37744492505
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim