SHES MIKSETEN NDRRIM ME TEL

Shitet nga: faton 21 Mar 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Lipjan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
SHES MIKSETEN NDRRIM ME NAJ TELEFON OSHT SHUYM E MIR E ARDUR NGA ZVICRRA NDRRIM ME TELEFON AJFON GALAXI E TJ
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim