Zerim

Shitet nga: Asllan Emini 25 Gsh 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Lipjan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
SHESH URGJENT MIKSET DINAKORD 1000 DHE 2 ZHVUSHNIKA TRO SISTEM KOMPLET QMIMI 850 EURO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim