Zerim

Shitet nga: zerim 03 Tet 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Lipjan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes zerimim ne gjendje shume te mir 3 boksa edhe mikset 2 boksat mat mdhaj jan rcf jam per live ky boksi ma i vogel esht i firmes berninger po ashtu edhe mikseta asht berninger ne gjendje shume shume.te mir baj ndrrim edhe me naj sint .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim