kutija 12

Shitet nga: faton 16 Tet 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Lipjan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes kutijat komplet ose ndrroj me diqka rreth muzikes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim