shiten zmadhust zerit gjendje te rregullt

Shitet nga: bujar 22 Shk 15:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Lipjan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
shiten zmadhus te zerit ne gjendje te rregullt The box PA502P fullrange 400w dhe jon nga gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim