zerim

Shitet nga: zerim 27 Sht 00:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Lipjan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes zerimin ne gjendje shume te mir 3 boksa edhe mikseta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim