Mikset me hymje

Shitet nga: Zmadhus 21 Shk 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Lipjan
Instrumente : Të tjera
Mikseta me hymje per 6 mikrofuna dhe me fuqi 300w-at
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim