Mikset

Shitet nga: mikset 22 Nën 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Lipjan
Instrumente : Të tjera
mikseta 300w me 6 hymje per mikrofona ka cd dhe radi o
viber +37744492505
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim