ION iDM01

Shitet nga: Avni Bossi 19 Jan 23:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Lipjan
Instrumente : Tupana dhe Shkopinj
bej edhe ndrrim me naj sen qe um konvenon
KONTAKT Nfb
www.facebook.com/mensur.bajrami
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim