ION iDM01

Shitet nga: Avni Bossi 19 Jan 23:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Lipjan
Instrumente : Tupana dhe Shkopinj
boj edhe ndrrim me naj sen qe um konvenon
Nkontak facebook
https://www.facebook.com/mensur.bajrami
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim