Jane shitur flm

Shitet nga: halim 01 Pri 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Lipjan
Instrumente : Tupana dhe Shkopinj
Shiten bumjet elektrike te firmes Roland-DT-7 .eshte moduli ndersa trigerat edh rami jane te firmes yamaha jane ne gjendje te rregull jane hazer per dasam me rritma p.sh Tallava , popullore.argetuse. munesh mi rregullu qfar dush rritma ju tregojm qysh rregullohen rritmat etjer arsyja e shitjes eshte se pronari ka shku jashte vendit qmimi eshte 280 euro ju mir presum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim