TUPANA PEARL & ROLAND TD 6

Shitet nga: Fadil 18 Qer 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Instrumente : Tupana dhe Shkopinj
Tupanat pearl te kompletum
kik snare 3 toms hihat crash
Roland td6 moduli & kabla stereo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim