Zvoshnika EV

Shitet nga: ??? 22 Shk 22:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Lipjan
Instrumente : Tupana dhe Shkopinj
2 zvoshnika Ev 400-800-W ne gjendje te rregull
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim