Akarjum

Shitet nga: Bajram 20 Shk 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Lipjan
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Shitet Akarjumi jon 7 peshqi 4 te vogel e 3 te medhaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim