Dy peshqi me akuarium te rrumbullaket (Komplet)

Shitet nga: Donjeta 28 Pri 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Lipjan
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Shiten dy Peshqi Ciklida se bashku me akuarium te rrumbullaket
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim