Arusha per luftra qen sharri loz maqorri

Shitet nga: toni 24 Jan 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Lipjan
Kafshet shtëpiak : Qen
Shum imir 1vjet e gjys ika kem dhe viber +37744436803
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim