Bubi 9 muajsh

Shitet nga: Armend 05 Mar 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Kafshet shtëpiak : Qen
Bubi eshte shum i paster dhe i ngushem, leh shum, i ashper per te huajt, i ka te kryera vaksinat, eshte shum inteligjent. muni me shkru ne Viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim