Bubi

Shitet nga: AAAA 17 Pri 09:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Lipjan
Kafshet shtëpiak : Qen
shesh Bubin ose boj Ndrrim me naj Samsung .
Esht shum i shtir Esht Ruajs Per oborr dhe ndaj pronarit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim