Bubi

Shitet nga: Lumi 19 Pri 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Lipjan
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes bubin ose boj Ndrrim me naj tel Esht shum i mir Esht Ruajs per oborr dhe shum i shtir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim