Doberman

Shitet nga: ilir 21 Nën 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Lipjan
Kafshet shtëpiak : Qen
Shum imir dhe ngushum rojs i madh per qdo info na kontakto i ardht nga gjermonia
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim