Doberman

Shitet nga: flakadon 16 Mar 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Lipjan
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes dobermanin, qen i mir dhe rojtar i mir, qeni ka librezen dhe vaksinat e marrura, eshte shum i mir per oborre.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim