Dy pitbulla

Shitet nga: Meriton 13 Dhj 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Lipjan
Kafshet shtëpiak : Qen
Pitbullat jane femer dhe mashkuul +2 klysh mashkull
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim